Zapisz się na bezpłatny webinar

Stylistko rzęs!

Poznaj metody skutecznego budowania bazy stałych klientek

aby móc zarabiać regularnie i więcej

kursy rzesy brwi szkolenia online

Zapisz się i dołącz bezpłatnie na szkolenie

Wykorzystaj przetestowane sposoby na budowanie bazy stałych klientek, dzięki którym Twój kalendarz już zawsze będzie pełny, a Ty zbudujesz swoje rzęsowe królestwo

W jaki sposób skorzystasz, biorąc udział w tym szkoleniu?

Dla kogo jest ten webinar?

Dla osób, które
dopiero zaczynają przedłużać rzęsy

Dowiesz się jak zacząć budować bazę stałych klientek

Dla osób, które
już pracują albo prowadzą salon, ale mają dużą konkurencję w okolicy

Poznasz sposoby na to, jak wyróżnić się w tłumie

Dla osób, które
mają lub chcą otworzyć salon w małym mieście

Udowodnię Ci, że małe miasto nie jest przeszkodą i pokażę Ci jak to zrobić dobrze

Cześć, nazywam się Joanna Galbierz

Pomagam stylistkom rzęs zbudować solidny fundament swojej wiedzy, aby mogły pracować świadomie i móc poczuć się pewnie, wykonując stylizacje na wysokim poziomie.

 

 

Stylizacją rzęs zajmuję się od 2013 roku.
Zaczynałam całkowicie od zera, dojeżdżając do klientek do domu i klejąc na kanapie lub na ziemi. Warunki dla kleju ciągle się zmieniały, a ja musiałam nauczyć się jak pracować, aby stylizacje zawsze były trwałe.
 
 
Przez ten czas ciągle się doszkalałam i doprecyzowywalam technikę, dzięki czemu wyspecjalizowałam się jako expert stylizacji rzęs i brwi oraz zostałam Instruktorem marki Wonderlashes.
 
Będąc instruktorem zauważyłam, że wiele z was potrzebuje wsparcia po szkoleniu oraz że chciałybyście się więcej szkolić, ale najlepiej od razu wtedy kiedy czujecie taką potrzebę i szukacie rozwiązania problemu. Wtedy postanowiłam wyjść Wam naprzeciw i zostałam autorką szkoleń online. Tworzę kursy dla stylistek i właścicielek salonów, które chcą świadomie i pewnie pracować. 
 
Obecnie z powodzeniem prowadzę Studio Urody Cleo oraz Centrum Szkoleniowe CleoPro. Oprocz tego współpracowałam również z telewizją TVT oraz prowadzę bloga dla stylistek rzęs, brwi i paznokci.
Moje kursantki z powodzeniem prowadzą swoje salony, a ich stylizacje są na wysokim poziomie
kursy rzesy brwi szkolenia online

Poznaj opinie moich kursantek

Korzystałam z dwóch szkoleń z stylizacji rzęs (1:1 i objętości) u Pani Joasi. Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, ciekawostek i pełno trików ułatwiających pracę przyszłej stylistce, które przekazuje Joasia, a przy tym super atmosfera podczas szkolenia. I co najlepsze kontakt po szkoleniu, nie ma problemu żeby podesłać zdjęcia swoich prac, poprosić o opinie czy pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Z całego serca polecam !!

Magdalena

Asia to prawdziwa profesjonalistka!! Wszystko wytłumaczone od podstaw i z wielką cierpliwością, której każda stylistyka na początku swojej pracy bardzo potrzebuję. Kolejne szkolenia tylko z nią! Naprawdę bardzo dziękuję 🙂 Super atmosfera i ogrom wiedzy. A co ważne służy pomocą również po szkoleniu 🥰

Alina

Szkolenie super, wszystko jasno i dokładnie wyjaśnione. Szkolenia online to wygoda  poszerzaniu swoich kwalifikacji także myślę, że jeszcze nie raz skorzystam 😊

Marlena

Jeśli uważasz, że

Dołącz do bezpłatnego szkolenia na żywo i poznaj metody skutecznego budowania bazy stałych klientek