Cześć,

Mam na imię Joanna i aż strach się przyznać, ale pierwsze swoje kroki w branży zaczęłam już w 2006 roku.

To był początek wspaniałej drogi.

Pomagam stylistkom rzęs wykonywać stylizacje na wysokim poziomie oraz zbudować solidny fundament swojej wiedzy, aby mogły pracować świadomie i móc poczuć się pewnie w swoim zawodzie marzeń

Joanna Galbierz

Moim marzeniem zawsze było aby móc upiększać innych, dać im coś od siebie – ponieważ nie ma nic piękniejszego jak uśmiech na twarzy drugiej osoby.

I tak krok po kroku je spełniałam…

Jeśli chcesz być profesjonalistką i szukasz kogoś kto potrafi przekazać Ci wiedzę w taki sposób abyś umiała ją zastosować w praktyce to świetnie trafiłaś!

 

 

Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.”

– Paulo Coelho

Po moich szkoleniach jesteś w pełni gotowa aby wykonywać stylizacje samodzielnie.

Najważniejsze abyś od razu po szkoleniu przystąpiła do działania i ćwiczyła aby utrwalić wiedzę przekazaną na szkoleniu.

Do mojej pracy podchodzę z bardzo dużym zaangażowaniem i cierpliwością, ponieważ wiem jak bardzo jest to ważne na początku drogi kiedy musisz przyswoić bardzo dużo wiedzy, a twoja głowa puchnie od informacji.

 

Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, gdyż nie ma dla mnie nic cenniejszego niż zadowolona kursantka, która potrafi zastosować moje metody w pracy codziennej.

 

Aż do dzisiaj odbyłam wiele szkoleń z przedłużania rzęs, stylizacji brwi, stylizacji paznokci u najlepszych i niekoniecznie polskich szkoleniowców, uczestniczyłam w wielu konferencjach oraz mistrzostwach z których wyniosłam niejednokrotnie więcej niż podczas odbytych szkoleń ponieważ dokładnie nauczyłam się błędów które popełniałam.

Dzięki temu na moich szkoleniach wskażę Ci najczęściej popełniane błędy i podpowiem jak ich unikać.

 

Prowadzę również prężnie działający Salon Urody dzięki czemu wiem czego aktualnie oczekują klientki.

Nigdy jednak nie sądziłam, że szkolenia będę również prowadzić online.

Rok 2020 okazał  się przełomem w moim życiu i to co było wcześniej nierealne, bo przecież jak nauczyć kogoś pracować przez internet, okazało się wspaniałym rozwiązaniem.

 

Kursantki szkoleń online mogą oglądać wykłady kiedy tylko mają na to ochotę, wracać to tego co mówiłam wcześniej i oglądać filmiki jak wykonuję i omawiam zabieg – dzięki czemu mogą łatwiej przyswoić wiedzę.

Jeśli tu dobrnęłaś i czytasz to do końca i chciałabyś szkolić się u osoby która z pasją podchodzi do swojej pracy i co najważniejsze w łatwy i przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę to zapraszam Cię na moje szkolenia

 

                                                                           Jestem tu dla Ciebie 🙂