Cześć,

Mam na imię Joanna i aż strach się przyznać, ale pierwsze swoje kroki w branży zaczęłam już w 2006 roku.

To był początek wspaniałej drogi.

Pomagam stylistkom rzęs, brwi i paznokci zamienić pasje i marzenia w dochodowy biznes  oraz zbudować solidny fundament wiedzy, by mogły dobrze zarabiać na swojej pasji oraz pracować świadomie i  pewnie wykonując stylizacje na wysokim poziomie

To nie tylko praca, ale sztuka która  podnosi samoocenę kobiet.

Wspólnie odkrywamy tajniki tego rzemiosła, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności.

Jestem Twoim przewodnikiem w świecie piękna i zapraszam Cię do tej niesamowitej podróży, gdzie Twoje marzenia stają się rzeczywistością, a Twoja pewność siebie wzrasta z każdą kolejną stylizacją którą tworzysz.

Joanna Galbierz

Moim marzeniem zawsze było aby móc upiększać innych, dać im coś od siebie – ponieważ nie ma nic piękniejszego jak uśmiech na twarzy drugiej osoby.

I tak krok po kroku je spełniałam…

Jeśli chcesz być profesjonalistką i szukasz kogoś kto potrafi przekazać Ci wiedzę w taki sposób abyś umiała ją zastosować w praktyce to świetnie trafiłaś!

 

 

Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.”

– Paulo Coelho

Po moich szkoleniach jesteś w pełni gotowa aby wykonywać stylizacje samodzielnie.

Najważniejsze abyś od razu po szkoleniu przystąpiła do działania i ćwiczyła aby utrwalić wiedzę przekazaną na szkoleniu.

Do mojej pracy podchodzę z bardzo dużym zaangażowaniem i cierpliwością, ponieważ wiem jak bardzo jest to ważne na początku drogi kiedy musisz przyswoić bardzo dużo wiedzy, a twoja głowa puchnie od informacji.

 

Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie, gdyż nie ma dla mnie nic cenniejszego niż zadowolona kursantka, która potrafi zastosować moje metody w pracy codziennej.

 

Jestem pasjonatką stylizacji paznokci od 2006 roku, a rzęs i brwi od 2013 roku.
Moja niesamowita podróż rozpoczęła się całkowicie od zera, kiedy to dojeżdżałam do klientek, wykonując usługi przy stoliku do kawy, na kanapie lub na ziemi.
 
Warunki nie zawsze były łaskawe, więc musiałam nauczyć się być elastyczna, a moja determinacja i pragnienie doskonalenia technik sprawiły, że moje stylizacje obecnie są trwałe i zachwycające.
 

Odbyłam wiele szkoleń z przedłużania rzęs, stylizacji brwi, stylizacji paznokci u najlepszych i niekoniecznie polskich szkoleniowców, uczestniczyłam w wielu konferencjach oraz mistrzostwach z których wyniosłam niejednokrotnie więcej niż podczas odbytych szkoleń ponieważ dokładnie nauczyłam się błędów które popełniałam.

Dzięki temu na moich szkoleniach wskażę Ci najczęściej popełniane błędy i podpowiem jak ich unikać.

 

Obecnie również z powodzeniem prowadzę Studio Urody Cleo, dzięki czemu wiem czego aktualnie oczekują klientki.

Oprócz tego jestem autorką książki „Chcę WWWięcej”, współpracowałam z telewizją TVT oraz prowadzę bloga gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Nigdy jednak nie sądziłam, że szkolenia będę również prowadzić online.

Jako instruktorka zauważyłam, że po szkoleniu wiele z Was potrzebuje wsparcia i chciałaby się doskonalić dalej i to najlepiej w dogodnym dla Was czasie.

Rok 2020 okazał  się przełomem w moim życiu i to co było wcześniej nierealne, bo przecież jak nauczyć kogoś pracować przez internet, okazało się wspaniałym rozwiązaniem.

 
Dlatego postanowiłam wyjść Wam naprzeciw i zostałam  autorką szkoleń online. Tworzę kursy dla stylistek i właścicielek salonów, które chcą pracować świadomie i pewnie.
 

Kursantki szkoleń online mogą oglądać wykłady kiedy tylko mają na to ochotę, wracać to tego co mówiłam wcześniej i oglądać filmiki jak wykonuję i omawiam zabieg – dzięki czemu mogą łatwiej przyswoić wiedzę.

Razem z Wami staram się nieustannie rozwijać i  inspirować świat Beauty.
 
Moje kursantki odnoszą sukcesy, prowadzą swoje salony z pasją, a ich stylizacje są na wysokim poziomie i właśnie tego chciałabym również dla Ciebie.
 

Jeśli tu dobrnęłaś i czytasz to do końca i chciałabyś szkolić się u osoby która z pasją podchodzi do swojej pracy i co najważniejsze w łatwy i przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę to zapraszam Cię na moje szkolenia

 

                                                                           Jestem tu dla Ciebie

 

/ Joanna