Rozwiń swoje umiejętności i stań się ekspertem w branży beauty.

Poszerz swoje umiejętności dzięki kursom, które obejmują między innymi:

Przedłużanie Rzęs - Kursy:

Opanuj różne techniki aplikacji rzęs pod okiem doświadczonej instruktorki z wieloletnim stażem. Nauczysz się fundamentów w prracy z przedłużonymi rzęsami oraz poznasz najnowsze techniki

Stylizacja Brwi Szkolenia:

Poznaj najnowsze trendy i techniki modelowania, koloryzacji oraz laminacji i regeneracji brwi.

Manicure Hybrydowy Kursy:

 Zdobądź kompleksową wiedzę na temat manicure hybrydowego, włączając w to podstawy, zaawansowane techniki aplikacji dopasowane do różnego typu paznokci oraz wskazówki dotyczące pracy z frezarką.

Szkolenie Brow Henna:

Poznaj techniki aplikacji brow henny oraz geometrii łuku brwiowego, które pozwolą Ci osiągnąć idealny wygląd i kształt brwi.

Przedłużanie Paznokci Kursy:

Nauka przedłużania paznokci żelem na formie, żelowanie płytki oraz zdobienia

Szkolenia Aerograf:

 Nowość na rynku! Daj się ponieść kreatywności i innowacyjności związanej z techniką aerografu na brwiach

Jeśli marzysz o wykonywaniu idealnych prac przedłużanych rzęs, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze intensywne kursy przedłużania rzęs uczą nie tylko technik aplikacji, dobrego fundamentu pracy, ale także zapewniają solidną wiedzę z zakresu pielęgnacji rzęs i bezpieczeństwa pracy. Poznasz metodę klasyczną 1do1, ale również wszystkie rodzaje objętości.

Dla tych, którzy chcą opanować sztukę doskonałej stylizacji brwi, oferujemy kompleksowe szkolenia. Nauczysz się najnowszych trendów i technik modelowania, koloryzacji oraz stylizowania brwi.  Pomogę Ci krok po kroku zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności.

Manicure hybrydowy stał się nieodłącznym elementem dzisiejszej pielęgnacji paznokci. Nasze kursy manicure hybrydowego obejmują zarówno podstawy, jak i zaawansowane techniki aplikacji, a także wskazówki dotyczące zdrowia i pielęgnacji paznokci. Oprócz tego możesz nauczyć się jak prawidłowo i szybko przedłużać paznokcie żelem na formie oraz jak prawidłowo aplikować na naturalną płytkę paznokcia.

Jeśli szukasz czegoś bardziej innowacyjnego

to zapraszamy na szkolenia związane z aplikacją brow henny czy też stylizację brwi techniką aerografu.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej społeczności i rozpocznij swoją przygodę z branżą kosmetyczną już dziś. Zapisz się na nasze szkolenia kosmetyczne i otwórz się na nowe możliwości w świecie urody.

Szkolenia z przedłużania rzęs metodą  klasyczną 1do1, objetosci 2-4d, mega volume 5-10d, volume expert 10-15d, efekt kim, skręty L i M, modelowanie oczu,  efekt linera, lifting rzes, laminacja rzęs, brow henna z geometrią brwi, farbki do brwi, paznokcie żelowe, kurs manicure hybrydowy, zdobienia paznokci

opinie cleopro
opinie cleopro
opinie cleopro

Jeśli potrzebujesz Instruktora który:

  • dokładnie poprowadzi Cię po świecie stylistki,
  • będzie Cię wspierać i pomagać podczas oraz już po szkoleniu
  • podpowie jakich trików używać w codziennej pracy z klientkami
  • jest osobą otwartą i cierpliwą, co jest bardzo ważne w zawodzie instruktora

To zaufaj mi i zapisz się na szkolenie.

Joanna Galbierz
Na moich szkoleniach otrzymasz:
 
● materiały dydaktyczne tj. skrypty, karty ćwiczeń
● 10% rabatu na zakupy
● w pełni wyposażone stanowiska pracy
● wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe
● modelki do ćwiczeń
● pomagamy dobrać zestaw produktów niezbędnych do pracy
● nieograniczone wsparcie po szkoleniu
● dostęp do grupy kursantów
● możliwość ćwiczeń po szkoleniu
● Certyfikat
● prezent

Szkolenia prowadzone są w samym centrum Tychów (woj. Śląskie)

Szkolę jako instruktor marki Wonderlashes :

Jeśli chciałabyś nauczyć się prawidłowo pracować jako stylistka rzęs lub brwi to dobrze trafiłaś. Jestem Instruktorem z pasją i dużą cierpliwością, dzięki czemu pokażę Ci krok po kroku jak powinna wyglądać profesjonalna  praca stylistki.

Szkolę osoby całkowicie początkujące, ale również jeśli pracujesz już z rzęsami lub brwiami to pomogę Ci wychwycić błędy które popełniasz i indywidualnie poprowadzę Cię aby wznieść Twoje prace na wyższy poziom.

Prowadzę szkolenia z przedłużania rzęs metodą podstawową 1:1, objętościową/  volume 2-4d (małe objętości), mega volume 5-10d (duże objętości),  volume expert 10-15d, modelowanie oczu, efekt kim kardashian, efekt linera, nowoczesne skręty L i M, szkolenie lifting  rzęs,  laminacja rzęs, kurs laminacja brwi, brow henna z geometrią brwi, praca z farbką do brwi, wosk

 

cleo tychy

Szkolę  również ze stylizacji paznokci

Prowadzę szkolenia dla osób które rozpoczynają swoją drogę ze stylizacją paznokci lub chcą doszlifować swoją wiedzę.

Jeśli chciałabyś nauczyć się prawidłowo wykonywać manicure hybrydowy, malować idealnie kolorem aż po same skórki jednocześnie nie zalewając ich, lub nauczyć się przedłużać paznokcie na formie i poprawnie budować paznokcie żelem uv tak aby były piękne i jednocześnie trwałe to zapraszam Cię do mnie